Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu Kullanıcı Yorumu

Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu Kullanıcı Yorumu

Merhabalar ben Ela S. çoğu insan gibi bende diş ve ağız sağlığına çok önem veriyorum fakat her ürünü de kullanamıyorum. Arkadaşımın da kullandığı ve bana önerdiği Farmasi Aloe Veralı, Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macununu kullandım ve çok memnun kaldım. İçerisinde Paraben Ve Trıclosan içermemesi beni en çok cezbeden şeydi. Ve dişlerimdeki diş taşı, plak ve diş etindeki kararma tamamen bitti. Herkese gönül rahatlığıyla bir kez kullanıp deneyimlemesini tavsiye edebileceğim bir ürün.

 

Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu

Özel formüllerle hazırlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan Farmasi Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu bugüne kadar karşılaştığınız diğer diş macunlarından çok daha farklı ve etkilidir. Dişlerin tamamen doğal içerikli yapısı ile temizlenmesini sağlarken arkasında müthiş bir beyazlık ve koruma bırakan bu ürünü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu içerdiği misvak özü sayesinde en hassas dişler için bile uygun temizlik ve koruma sağlamaktadır. Misvak ve aloe vera karışımının mucizevi etkisiyle diş eti problemleri kesin çözüm bulur. Ayrıca diş çürüklerinin temizlenmesi ve yeni çürük oluşumlarının engellenmesi de sağlanmaktadır. Özel içeriği ağızda bakteri oluşumunu ve dişlerde tartar oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır. Farmasi Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu ile ağız kokusu sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. İslam kültüründe de önemli yeri olan misvak sayesinde diş ve diş etlerine yoğun bakım yapılarak güçlenmesi sağlanır. Diş lekelerini derinlemesine temizleyen bu özel diş macunu aynı zamanda nefesinizi tazeleyerek ferah bir ağız sağlığına kavuşmanıza da yardımcı olacaktır.

Diş ve ağız bakımı her yaş grubu için önemli görülen bir bakım türüdür. Dişler doğal yapısı gereği beyaz ve parlak olmalıdır. Ancak çeşitli faktörlerle dişlerde sararmalar, lekelenmeler ve iyi bakılmayan dişlerde çürükler ve kayıplar meydana gelmektedir. Diş sararmalarının farklı nedenleri olabilmektedir. Bunun başında genetik faktörler etkili olur. Bazı kişilerde ağız bakımına çok dikkat edildiği görülse de dişlerde ki sararmaların kaybolmadığı gözlenir. Tıpkı göz rengi ya da ten rengi gibi dişlerde doğuştan gelen sarı renkte olabilirler. Bir diğer neden ise tüketilen yiyecek ve içeceklerdir.

Farmasi Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu kullananlarda;

  • Dişlerin her zamankinden daha temiz, beyaz ve parlak olduğu,
  • Diş yapısının misvak özü ile çok sağlam korunduğu,
  • Aloe vera özü sayesinde diş etlerinin güçlendiği ve nefesin tazelendiği görülmektedir.

Yenilen bazı gıdalar ve tüketilen içecekler dişlerde leke bırakır ve tortu oluşturur iyi temizlenmezse kalıcı bir hal alabilir. Bir diğer neden de kullanılan bazı ilaçlar gösterilir. Özellikle antibiyotik tarzı ilaçların uzun vadeli kullanımı sonucu dişlerde sararmalar meydana gelebilmektedir. İleri yaş grubundaki kişilerde de aşınmalar sonucu dişlerde hasar görülür. Aşınma nedeniyle incelen mine tabakası beyazlığı koruyamadığı için altta bulunan sarı dentin tabakası görünür. Mine tabası inceldiğinde çatlamalar meydana gelir ve bu da dişlerin olduğundan daha sarı ve koyu renkte görünmesine neden olur. Ayrıca aşırı flor içeren su tüketimi, asitli içecekler ve sigara da dişlerde sararmalara neden olmaktadır.

Farmasi AloeVeralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu ile yukarıda sayılan diş sorunları ve sararmaları için komple çözüm mevcuttur. Farmasinin diğer ürünlerinde de olduğu gibi bu diş macununda da paraben ve triclosan bulunmaması kullanıcılar tarafından tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir