Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumu

Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumu

Merhaba ben Seda henüz 3 aylık kızımın yüzünde egzema çıktı sürekli ağlıyordu. Yüzü kabuk kabuk oldu ve kızarıklıklar oluştu. Yeni bir anne olarak bu beni çok üzüyordu 3 aylık minik kızımın yüzü mahvolmuştu doktora gittik bir takım ilaçlar kremler verdi ve geçti 1 ay sonra tekrarladı yine gittik doktor kullandığım bebek şampuanını değiştirmemi parabensiz şampuan kullanmamı söyledi bende internetten baktım ve farmasi parabensiz bebek şampuanlarını gördüm zeytinyağlı bebek şampuanını kullandım 2 hafta sonra kızımın cildi tertemiz oldu şu an bütün serisini kullanıyorum kızım 1 buçuk yaşında artık bu sorundan kurtuldum ve bütün annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Zeytinyağlı Bebek Şampuanı

 

Bebek bakımı en önemli ve en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Bebek cildi çok hassas ve dışarıdan gelebilecek zararlı etkilere karşı çok daha dayanıksız olduğu için bakımı için seçilecek ürünlere de özenle karar verilmelidir. Özellikle yeni doğan bebeklerde cilt her şeye çok çabuk tepki verdiği için kullanılan bakım ürünlerinde en ufak bir zararlı madde dahi olsa hemen kendisini gösterir. Bebekler için kullanılacak ürünlerde kimyasal içerikli ve zararlı hiçbir şey olmamalıdır. Farmasi markasına ait ürünler içeriğinde zararlı bir madde bulundurmadığı için bebeklere kullanımı için son derece güvenli görülür. Bebekler için seçilen ürünlerde paraben ve alkol içermemesi de çok önemlidir. Ayrıca PH değerinin de bebek cildine uyumlu olmasına önem verilir. Farmasi bu anlamda tercihe edilebilecek ürünler listesinin başında gelebilecek niteliktedir. Bebek saç ve cilt bakımı için kullanabileceğiniz Farmasi Baby Fresh Zeytinyağlı Bebek Şampuanı 375 ML, güvenle tercih edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz başarılı bir üründür.

Farmasi Baby Fresh Zeytinyağlı Bebek Şampuanı formülü doğal zeytinyağı ile geliştirilmiş özel bir üründür. Bebek cildi için en yumuşak dokunuşlara sahiptir. Zeytinyağının yanı sıra papatya özleri ile de zenginleştirilmiştir. Papatya özlerinin özel yatıştırıcı etkisinden faydalanılmaktadır. Bu iki doğal içerik sayesinde bebeklerin cildi kadife yumuşaklığına kavuşur ve doğal nem dengesi korunmuş olur. Bebeklerin hem saç temizliği hem de vücut temizliği için kullanımı uygun görülmektedir. Yoğun formülü hızlıca köpürür ve kolay uygulama sağlar. Uzun süreli kalıcılığı olan hoş kokusu muhteşemdir. Zeytinyağı normal şartlarda da besleyiciliği oldukça fazla olan bir üründür. Cilt ve saç bakım ürünleri içerisinde yer verilmesi sayesinde de cildin beslenmesi ve nem kazanması kolaylaşır. Siz de bebeğiniz için en doğru şampuanın hangisi olduğu konusunda bir arayış içerisindeyseniz ve karar veremiyorsanız mutlaka Farmasi Baby Fresh Zeytinyağlı Bebek Şampuanını deneyin.

Farmasi Baby Fresh Zeytinyağlı Bebek Şampuanı 375 ML

Ürün Kodu: 1102057

Zeytinyağının Bebek Cildi İçin Sağladığı Faydalar

  • Zeytinyağı doğal hali ile de bebek bakımı için kullanılabilen bir üründür. Özellikle yeni doğan bebeklerin başında oluşan sarımtırak yağlı tabakaların temizlenmesinde de kullanılmaktadır. Halk arasında konak olarak ifade edilen bu kepekli yapıya az miktarda pamuğa damlatılan zeytinyağı sürülüp birkaç saat bekletildikten sonra şampuanlayıp ılık su ile yıkandığında temizlendiğini görebilirsiniz.
  • Zeytinyağı bebeklerde soğuk algınlığından kaynaklı oluşan urun çevresindeki kızarıklıklar ve tahrişlere de iyi gelmektedir.
  • Bebeklerin poposunda oluşan pişikler oldukça can sıkıcı ve bebek için çok acı vericidir. Islak mendil gibi etken maddesi olan ürünler pişiği azdırabileceği için doğal ürünler kullanmakta fayda vardır. Pişiklere ya da tombik bebeklerde yazın kıvrım yerlerinde oluşan kızarıklık ve isiliklere zeytinyağı sürüp hafifçe cilde yedirildiğinde cildin kendini topladığı görülmektedir.
  • Zeytinyağı bebek cildine uygulandığında aynı zamanda kemik gelişiminin de güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir