Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumu

Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumu

Bebek Şampuanı Kullanıcı Yorumu

Merhaba ben kadriye Henüz 3 aylık kızımın yüzünde egzema çıktı sürekli ağlıyordu. Yüzü kabuk kabuk oldu ve kızardı ve bu beni çok üzüyordu 3 aylık minik kızımın yüzü mahvolmuştu doktora gittik bir takım ilaçlar kremler verdi ve geçti 1 aysonra tekrarladı yine gittik doktor kullandığım bebek sampuanini degistirmemi parabensiz sampuan kulanmami söyledi bende internetten baktım ve farmasi parabensiz bebek şampuanlarını gördüm zeytinyağlı bebek şampuanını kullandım 2 hafta sonra kızımın cildi tertemiz oldu şuan bütün serisini kullanıyorum kızım 1 buçuk yaşında artık bu sorundan kurtuldum kızıma zarar vermeyen bebek ürünlerini kullanıyorum ve bütün annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik FormuFarmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir