Biberli Masaj Jeli Kullanıcı Yorumu

Biberli Masaj Jeli Kullanıcı Yorumu

Merhaba arkadaşlar ben Farmasi girişimcisi Elanur düzenli olarak spor yapıyorum ve biberli masaj jelini spora başlamadan 5 dakika önce uyguluyorum ki hareket ettikçe yağ yakma ve sıkılaşma işlemi 2 katına çıksın, cildin gerilmesi artsın. Verdiği soğukluk hissiyle de birlikte kas ağrılarımı ve damar sızılarımı da en aza indirgiyor. Uzun zamandır aradığım ürün artık elimin altında olmazsa olmazlardan birine dönüştü. Üstelik kullanışlı da iki parmak ucu kadar sıktığınızda bile fazlasıyla işlem görmeye yetiyor. Kullanmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim, muhteşem bir ürün.

Farmasi Biber Balsamı (Masaj Jeli)

Kırmızı biberin mucizevi etkisinin kendini göstermiş olduğu Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli), kullanmaya başlayacak olan kişiler için asla vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak diyebiliriz. Laboratuvar ortamında geliştirilmiş olan özel formülü sayesinde cildin yenilenmesini sağlayan bu ürün, sorunlu cilt bölgelerinde de zencefil özünün etkisi ile kolajen üretiminde artışa neden olur ve sorunların iyileşmesini destekler. İçeriğinde bulunan özel vitaminlerden A ve E vitamini cilt altındaki hareketsiz kalmış dokuların harekete geçmesini sağlayarak yenilenmenin başlamasına etki eder. Ciltte ferahlık hissi uyandırmaya yarayan nane yağı ile müthiş bir masaj keyfi yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) içeriğindeki ısırgan otunun desteği ile cilt dokusu yatışmış olur ve jojoba yağı sayesinde de cildin temizlenmesi sağlanır. Oldukça faydalı olan bu ürün aynı zamanda cazip fiyatı ile de mutlaka denenmesi gereken ürünlerden birisidir. Uygun fiyatlı olan Farmasi ürünlerini isterseniz %30 oranında indirimle satın alabilir isterseniz de temsilci olup %30 karla satışını yapabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1103010

Farmasi Biber Balsamı İçeriğinde Neler Var ?

İçeriğinde bulunan etken maddeleri ve ne işe yaradıklarını kısaca özetleyecek olursak şu şekilde ifade edilmesi mümkündür. Ürüne adını da veren acı biber yağı ciltte canlandırıcı etki uyandırır. Nane yağı konsantresinin ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi bulunur. Biberiye özü sayesinde cilt altında bulunan damarlarda kan dolaşımı hızlandığı için cilt kendisini toparlar ve sıkılaşır. Jojoba yağının nem etkisinden faydalanırken, ısırgan otu sayesinde de cilt yenilenir ve kendinizi çok daha zinde ve rahatlamış hissedersiniz.

Farmasi Biber Balsamı Kullanım Şekli

Ürünün kullanım şeklini anlatmadan önce mutlaka temizlenmiş bir cilde uygulanması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Uygulama yapılacak bölgenin temizliği kadar ellerinizin de temiz olmasına dikkat edin. Uzmanların yapmış olduğu açıklamalara göre etkinin daha fazla olması isteniyorsa uygulama yapılacak bölgeye önceden peeling işlemi yapılarak ölü derilerin atılması sağlanmalıdır. İşleme geçildiğinde Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) istenen bölgeye sürülür ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır. Sabahları ve akşamları günde 2 defa olacak şekilde düzenli kullanımı önerilmektedir. Aynı zamanda ürün ipek bir keseye sürülerek cilde uygulanırsa etkisinin artması söz konusu olur.

Biber Balsamı Kullanım Alanları Ve Faydaları

  • Bu ürün sayesinde varikozitel adı verilen geniş damar problemlerinden kaynaklı ağrılar, şişlikler ve özellikle ayaklara giren kramplardan kurtulabilirsiniz. Biber özü sayesinde kronik damar rahatsızlıklarının ve kanda oluşan pıhtılaşmanın önlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Varis problemi birçok kişinin başına dert açan ve inanılmaz ağrılara neden olan bir sorundur. Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) düzenli kullanıldığında tıkalı olan damarların açılmasını ve iyileşmesini hızlandırır. Varis problemi için bu ürünün kullanımı günde 3 defaya çıkarılabilmektedir.
  • Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Ne İşe Yarar ?

  • Zayıflamak isteyen kişilerin spora başlamadan önce yağın yakılmasını istediği bölge üzerinde etkilidir.
  • Düzenli kullanıma tıkalı olan damarların açılmasında ve iyileşmesinde yardımcı etkendir.
  • Varis problemi için kullanılabilir.
  • Kronik damar rahatsızlıklarında ve kanın pıhtılaşmasını önlemede etkilidir.
  • Geniş damar problemlerinden kaynaklı ağrılarda, şişlikler de ve ayaklara giren kramplarda etkilidir.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Hamileler Kullanabilir Mi ?

Farmasi Biberli Masaj Jelinin kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri olduğundan dolayı hamile kişilerin kullanması tavsiye edilmez.  Kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı özelliği kişinin hamilelik süresi içerisinde olumsuz etkileri olabilir. Ancak hamilelik sonrasında kullanmaları önerilir. Ancak siz yine de doktorunuza danışmadan kullanıma başlamayınız.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Selülit

Farmasi Biberli Masaj Jelinin selülitleri yok etme gibi bir özelliği yoktur yalnızca yağ yakma özelliği vardır spor yapılırken bu etkisi kendini gösterir ve yakılan yağlar sonucu selülit oluşumu azalır. Bunun dışında ayrıca bir selülitleri ortadan kaldırma gibi bir etkisi yoktur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Yan Etkileri

Bilinen bir yan etkisi olmamakla beraber yalnızca hamileler kullanamaz. Fazla kullanımında kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi olduğundan kan akışında olumsuz etkiler bırakabilir.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinde Bulunan Ürünler ve Ürün Kodları

Ürün serisinde yer almakta olan ürünlerin her biri eklem bölgelerinde meydana gelen ağrıların hafifletilmesi ve rahatlatılması aşamasında kullanılır. Ayrıca cilde canlılık kazandırması ve ferahlatması yönüyle de tavsiye edilmektedir.

Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli 500 ml – 1103010

Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 125 ml – 1106011

Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 250 ml – 1103211

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar. En uygun fiyat için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir