Çay Ağacı SOS Serumu Kullanıcı Yorumu

Çay Ağacı SOS Serumu Kullanıcı Yorumu

Selam ben Elif K. öncelikle farmasiye güzel ürünlerinden dolayı teşekkür ederim ürünlerin çoğunu kullanıyorum ve beğeniyorum hepsi birbirinden güzel en beğendiğim ise çay ağacı yağlı sos serum sivilceye çok iyi etki ediyor oğlumun alnın da baya bir vardı bu da oğlumu rahatsız ediyordu düzenli olarak kendim uyguladım sivilcelerden de kurtuldu artık çıkmıyor sıktığı sivilcelerin izleri kalmıştı onun içinde serumu kullanmaya devam ettim ve çok büyük oranda faydasını gördüm ayrıca çay ağacı yağlı krem de bir çok şeye iyi geliyor yara iyileştirici ve leke giderici sivilcelere de iyi geliyor kısacası kullanıyorum yakınlarıma ve arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum iyi günler diliyorum.

FARMASİ ÇAY AĞACI YAĞI SOS SERUMU

%100 Saf çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmadan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Bölgesel olarak uygulandığında lekelerin rengini açarak görünümlerini hafifletir. Sivilceler üzerine uygulandığında ise sivilcelerin daha hızlı kurumasını ve lekesiz bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Dr. Cevdet TUNA Çay Ağacı Yağı Sos Serumu, lokal olarak cilt kusurlarını yok etmek ve cildi pürüzsüz bir yapıya kavuşturmak için kullanılan bir üründür. Et beni ilacı olarak da kullanabileceğiniz Dr. Cevdet  TUNA Çay Ağacı Yağı Sos Serumu, cilt üzerinde belirli sebeplerden dolayı kalıcı izler oluşmasını engellemekte ve cildi birçok olumsuz durum karşısında tedavi etmektedir.

Ne İçin Kullanılır?

Dr. Cevdet TUNA Çay Ağacı Yağı Sos Serumu; tırnak batması, tırnak ve ayak mantarı, siğil, nasır, uçuk, isilik, akne tedavisi, bit oluşumu, yanık ve daha birçok farklı amaç ile kullanılmaktadır. Et beni tedavisi için de oldukça faydalı olan bu ürün, fazlasıyla işlevsel bir üründür. Yağ şeklinde olan bu ürün, akışkan bir kıvama sahiptir ve istenen her bölgede kolaylıkla uygulama yapılabilecek bir yapıdadır, hem kadınlar hem de erkekler tarafından kolaylıkla tercih edilebilebilir. Birçok uygulama alanı ile oldukça fazla cilt sorunu için kullanılır. Ayaktaki siğil nasıl geçer sorusunu soranlar da yanıtını bu üründe bulabilmektedir.

 

Nasıl Kullanılır?

Tüm vücut için kullanımı uygundur. Dilerseniz vücudunuzda bulunan renk eşitsizliklerinin yoğun olduğu bölgelere, dilerseniz kolunuza, sırtınıza veya vücudunuzun herhangi bir yerinde bulunan isilik sivilce tarzı kabarıklıklara uygulayabilirsiniz. Cilt sorunlarınız üzerinde kullanmak için birkaç damla pamuğa damlatmanız ve uygulama yapmak istediğiniz yere sürmeniz yeterli olacaktır. Dr. Cevdet TUNA Çay Ağacı Yağı Sos Serumunu pamukla uygulama yapmanın yanı sıra parmağınıza damlatarak da uygulayabilirsiniz. Pamuğa veya parmağınıza damlatmış olduğunuz sos serumunu sorunlu bölgeye sürerek tedavi sürecini başlatmış olursunuz.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Ayşe Turfanda cevap

    Artık amonyaklı cif tencere, tavama kullanmıyorum…. Çok amaçlı deterjanımı gönül rahatlığıyla, her yerde kullanıyorum. Banyoda, mutfakta, koltuk, halı yıkamada, kokusuda güzel, marifetide…..

    8 Eylül 2016 , 13:16
  • Derya sağsöz cevap

    Farmasi ürünlerini çok beğendimm Sos serumm sivilcelerimi iyileştirdii .tskk Farmasi

    2 Kasım 2016 , 22:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir