Farmasi Egzama Karşıtı Ürünler

Farmasi Egzama Karşıtı Ürünler

Farmasi Egzama Karşıtı Ürünler ; Egzama çok yaygın görülen bir deri hastalığıdır. egzamanın birçok farklı nedeni olabilir. Deri dokusunda pütürlü görünüm kaşıntı ve kızarıklık egzamanın en sık görülen belirtilerindendir. Çeşitli fiziki şartlar sonucu cildin kendini korunmak için savunma oluşturması ile ortaya çıkar aynı zamanda cildin tahriş olması, aşınması ve hassasiyet oluşturması sonucunda da egzama oluşabilir.

Piyasada satılan çoğu cilt bakım ürününün içeriğinde alkol gibi cildi tahriş eden zararlı içerikler bulunmaktadır. Bu içerikler zamanla cildin hassasiyetini arttırarak ciltte egzamaya neden olmaktadır. Saç şampuanları, saç kremleri içerisinde olan alerjik maddeler de egzamayı tetiklemektedir.
Bu alerjik reaksiyondan dolayı ortaya çıkan egzamanın sonucunda ciltte ağır tahribat meydana gelebilir. Farmasi ürünleri doğal bitki özlerinden oluştuğu için aynı zamanda Helal Kozmetik sertifikasına sahip olduğu için içerisinde zararlı içerikler barındırmaz. Bu yüzden cilt dokusunu yıpratmadan ve tahriş etmeden bakımını yapar.

Farmasi Egzama Karşıtı Ürünler

Saç İçin Egzama Ürünleri

Eğer egzama saç derinize başladıysa şampuanınızı değiştirmenizde fayda olabilir. Farmasi’nin egzama karşıtı şampuanları aşağıdaki gibidir;

  • Aynısefa Yağı Şampuanı,
  • Çay Ağacı Yağı Şampuanı
  • Deniz yosunlu Sabun

Cilt İçin Egzama Ürünleri

  • Farmasi Aynısefa Yağı Balsam Krem,
  • Farmasi Çay Ağacı Kremi,
  • Farmasi Reishi Mantarı

Farmasi Aynısefa Balsamı

Farmasi Aynısefa Balsamı içerisinde yüksek oranda aynısefa yağı içermektedir. Özellikle kuru, kabuk bağlamış ve kaşınan cilde uygulanır uygulanmaz rahatlatır ve derinlemesine nemlendirerek pütürlü görünümü alır.

Farmasi Çay Ağacı Kremi

Farmasi Çay Ağacı Kremi ise özellikle egzama başlangıcında çok etkilidir. Antibakteriyel olduğu için uygulanan bölgede anında rahatlama ve ferahlık sağlarken bakterilerin üremesini de engelleyerek bölgeyi dezenfekte etmede yardımcıdır.

Farmasi Reishi Mantarı

Bu özel mantar vücudun bağışıklık sistemini arttırdığı için egzama oluşumunu içten engelleyerek daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Takviye edici gıda olarak alınır.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep NoFarmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir