Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey Kullananlar

Merhabalar arkadaşlar ben Özge Ş. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey kullanıcısıyım ve çok memnunum ben set şeklinde serinin tüm ürünlerini kullanıyorum spreyden bahsedeyim biraz. Duştan sonra saç üzerinde kullanılan ilk ürün oluyor. Benim saçlarım açılmadan ve boyamadan dolayı baya yıpranmış şekildeydi bir buçuk aydır kullanmama rağmen çok iyi gelişme gösterdi ve kullandığım süre içerisinde saçlarımı yumuşacık ipek gibi hissediyorum ve bunun yanında mükemmel de bir kokusu var üzerinden kaç saat geçmiş olursa olsun bir sonraki yıkamaya kadar o müthiş kokuyu alabiliyorsunuz. Ben bir kutu kullandım ve şu an sonundayım ikinciyi sipariş verdim, kullanıldığında devamı getirilebilecek bir ürün kullanacaklara şiddetle tavsiyemdir.

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey

Bayanların güzellik ve bakım anlayışında kilit noktada bulunan saçları çok önemlidir. Her kadın saçlarının yıpranmasına ve dökülmesine tahammül edemez. Bu sebeple de bakımını ihmal etmemeye ellerinde geldiğince saçları için çabalamaya çalışırlar. Saç bakımı denildiğinde akla ilk gelen keratin desteği olmaktadır. Keratin bir tür proteindir. İlk başta saç ile ilgili bakımı sağlamakla sonrasında da tırnak gibi deri üstündeki yapıların bakımını sağlamakla görevlidir. Kadın erkek farkı gözetmeksizin keratin bakımı oldukça rağbet gören bir konudur. Birçok markanın keratin bakımı sağlayan çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Farmasi markası saç bakımı konusunda doğal içeriklere sahip zengin ürün çeşitliliğine sahip bir markadır. Hatta Keratin Therapy Onarıcı isimli özel keratin bakım serisi bulunur. Saçın sağlığını koruması ve bakımının yapılması açısından çok faydalı olan Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey 115 ML bu seri içerisindeki ürünlerden biridir.

Saçlar dış çevrenin oluşturduğu zararlı faktörlerden çok kolay etkilenirler. Ayrıca boya, fön, maşa, perma gibi saça yapılan işlemler saçların çok daha fazla yıpranmasına neden olur. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey sayesinde saçların ihtiyaç duyduğu profesyonel keratin bakımı sağlanabilmektedir. Ürün saçlara sıkıldığı anda oluşturduğu etkiyi gözlerinizle görebilirsiniz. Saçlarının ışıl ışıl parlamasını sağlarken, kolay taranmasına da yardımcı olur. Ürün içeriğinde bulunan keratin proteinin desteği sayesinde onarılması çok zor olan saçlar dahi sağlıklı bir forma ulaşır. Saçlarınızı kurtaracak ve eski sağlıklı formuna kavuşturacak mükemmel bir üründür. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Spreyi düzenli bir şekilde kullanırsanız saçlarınızda sizi memnun bırakacak kalıcı bir etki oluşturacaktır. Saçlarınızın sağlığını kaybettiğini ve onarılmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey 115 ML ile mutlaka tanışmalısınız. Bahsedilen üründen daha fazla fayda sağlayabilmek için serideki diğer ürünler ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ürün Kodu: 1108181

Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey Faydaları

 • Saçlarda meydana gelmiş olan kırıkları ve yıpranmaları anında onararak saçın yeniden yapılanmasına yardımcı olur.
 • Saçlarınızın kolay taranmasını ve kolay şekil almasını sağlar.
 • Saçlarda oluşan pütürlü görüntüyü iyileştirerek düzleştirir. Pürüzsüz ve ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlar.
 • Saçlarda meydana gelen matlığı giderir ve daha canlı görünmesini sağlar.
 • Saçların hacim kazanmasında etkilidir.
 • Saç uçlarının normale göre çok daha parlak ve yumuşak olmasını sağlar.
 • Saçlarda dökülme sorununu ve koparak dökülmemelerin yaşanmasını engellemeye çalışır.
 • Saçların çok daha hızlı uzamasına yardımcı olurken yeni saç oluşumlarını da desteklemektedir.

Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey Kullanımı 

 • İlk olarak saçların iyice temizlenecek şekilde sıcağa yakın ılıklıktaki suyla yıkanması gerekmektedir. Bu aşamada Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuanı kullanabilirsiniz.
 • Saçlar yıkandıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulanmalı ve nemli bırakılmalıdır.
 • Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey şişesi iyice çalkalandıktan sonra nemli saçlara sıkılmalı ve parmak uçları yardımıyla saça uygulanmalıdır.
 • Sonrasında durulaması gerekmez. Saçın ürünü iyi emmesi için kuruyana kadar işlem yapmadan beklenmesi önerilmektedir.
Keratin Therapy Onarıcı Ekspres Sprey Fiyatı ; 

Fiyatlar aylık olarak güncellenir. En uygun fiyat için kendi indirim sayfanızı oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. %40 indirimli sahip olabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Farmasiye üye olmaktan çekinmeyin çünkü yapacağınız başvurudan sonra üyelik ve satın alma sürecinde danışmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Hızlı başvuru için aşağıdaki formu doldurunuz.

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir