Farmasi Kompakt Pudra

Farmasi Kompakt Pudra Kullananlar

Kapatıcılığı fena olmayan ama ben burdayım da demeyen bir pudra arıyordum. Şansımı farmasi’den yana kullanmak istedim ve bir komşumuzdan sipariş verdim. Ürünü denedim ve yorumlara göre beklentim çok yüksekti. Hayal kırıklığı yaşamadım hiç. Mat ama içten ışıltılı bir cilt görünümü verdi bana. 02 Warm Light olan rengini aldım. Başta çok korkmuştum rengi uymaz diye fakat ciltle bütünleşince fark kalmadı¸ halbuki o kadar da açık bir cilt tonum yok. Kısacası ben Özlem D. olarak çok memnun kaldım. Aradığım tüm özellikler mevcut. Kullanmayı düşünenlere kesin önerimdir.

Farmasi Kompakt Pudra

Pudralar makyaj uygulamasının en kilit ürünlerinden birisidir. Yapılan ten makyajında fondötenin ve kontürlemi işleminin ciltte tutunup sabitlenmesini kolaylaştırmaktadır. Özellikle uygulanan likit formdaki makyaj ürünlerinin cilt gözeneklerine ve çizgilerine dolmasını engellemektedir. Pudralar yapı itibariyle toz ve kompakt olarak ikiye ayrılırlar. Kullanıcıların beğenisine ve pudradan beklentisine göre tercih edilebilirliği değişmektedir. Kompakt pudralar toz pudraların preslenerek bir kalıp için konmuş halde olanlarıdır. Kullanım olarak düşünüldüğünde toz pudralara göre daha kolay uygulandığı söylenebilir. Aynı zamanda kapatıcılığı daha yüksektir ve istenen renk tonunun dengelenmesi çok daha kolay olur. Kompakt pudralar sayesinde cildin çok daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesi sağlanabilir. Farmasi markası kompakt pudra konusunda da kendisini son derece geliştirmiş, piyasaya çeşitli serilerde ürün sunmuştur. Farmasi Kompakt Pudra 14 g markanın kompakt pudra serileri arasında yerini alan ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir pudra çeşididir.

Farmasi Kompakt Pudra tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Yapısı dışında çeşitli renk tonlarına sahip olması nedeniyle de her türlü cilt yapısı ile uyumludur. Üstelik Farmasi Kompakt Pudra sunulan son katalogda karşımıza yepyeni altı farklı renk tonu ile çıkıyor. Uygulandığı zaman ciltte ipeksi ve yumuşak bir doku oluşturan ürün, çok kolay uygulanabildiği için de tercih edilmekte. Uygulama süngerinin kendi kutusu içerisinde yer alması da kullanıcılar tarafından sevilen bir yönü diyebiliriz. Cildin canlılığını koruyan ve gün sonuna kadar kusursuz bir makyaj performansı göstermenize yardımcı olan Farmasi Kompakt Pudra, kat kat uygulansa bile hiçbir sorun yaşanmasına müsaade etmez. Özel formülü sayesinde kapatıcılığı yüksek, mat bir dokunuş sağlayan, cildi yormayan ve gözeneklerin kapanmadan hava almasını kolaylaştıran bir pudradır. Yenilenen açıktan koyuya doğru geçişli renk tonları ile Farmasi Kompakt Pudra siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Eğer tercihiniz kompakt pudra kullanımından yana ise Farmasi Kompakt Pudrayı mutlaka denemelisiniz.

Ürün Kodu: 1302475

Kompakt Pudra Nasıl Kullanılır ?

  • Kompakt pudranın uygulanması için pudra fırçası ya da özel pudra süngeri kullanabilirsiniz. Farmasi Kompakt Pudra 14 g içerisinde bulunan kendisine ait özel uygulama süngerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
  • Süngeri kompakt pudra üzerinde gezdirdikten ve yeteri kadar ürünü süngere aldıktan sonra fondöten sürülmüş yüze eşit miktarda dağılım sağlayarak sürülmelidir. Kompakt pudralar fondöten sürülmemiş ciltlerde de performans gösterebilecek ürünlerdir.
  • Kompakt pudra uygulaması yapılırken seri davranılması cilt tonunun daha dengeli görünmesini sağlayacaktır. Ancak hızlı uygulama yaparken pudra sürülmemiş alanların kalmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Kompakt pudra uygulaması sorasında ciltte kalan fazlalıklar boş bir fırça ile ya da peçete yardımı ile ciltten alınırsa daha kusursuz bir görünüm elde edilebilir.
  • Ayrıca saç dipleri gibi yüzün bitiş noktaları ve kaş, kirpik diplerinde biriken pudraların da alınması son derece önemlidir.

Kompakt Pudra Satın Al

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir