Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Güneş lekeleri, çiller, sonradan oluşmuş benler ve daha birçok cilt lekesi sorunu için Farmasi leke karşıtı bir seri ile sizlerle..

Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Öncelikle lekelerin nasıl oluştuğundan kısaca söz edelim; Sonradan oluşan lekelerin en büyük sebebi güneş koruması kullanmadan güneş ışınlarına maruz kalınmasıdır. Cilt yüzeyinde herhangi bir koruyucu krem veya bir tabaka bulunmadığından güneş ışınları ciltte çok kolay lekelenmeye sebep olabilir. Diğer bir lekelenme sorunun sebebi ise sivilcelerin doğru tedavi edilmeyişinden kaynaklanıyor olabilir. Aktif sivilceleri sıkmak, oynamak sivilcelerin iltihap kapması izlerinin iyileşmesini geciktirir ve hatta bazen sivilce izleri kalıcı olabilir. Bunlar dışında yaşlanma sonucu kahverengi lekeler de ortaya çıkabilir. Aynı şekilde doğum lekeleri ve doğuştan gelen lekeler de cilt lekeleri olarak adlandırılır.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Sabun

Sabah ve akşam olmak üzere Günde 2 defa cilt aydınlatıcı sabun ile yıkanır, ardından mutlaka nemlendirici kullanılması tavsiye edilir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Yüz Kremi

Özellikle gece yatmadan önce cilde masaj yaparak cilde yedirildiğinde oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda lekelerin rengini açarak görünümlerini hafifletir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yüz Kremi

Tüm vücut ve yüz için kullanımı uygundur. Düzenli kullanımda cilt lekelerinin rengini açar. Cildi nemlendirir ve sağlıklı bir ışıltı sağlar.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Güneş Kremi

50 spf yani güneş koruması içeren güneş kremini dışarıya çıkmadan güneşe cildinizi maruz bırakmadan en az 30 dakika önce uygulamanız önerilir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı SOS Serum

Çay ağacının leke açma özelliğini mutlaka duymuşsunuzdur. SOS serum içerisinde yoğun miktarda çay ağacı ekstresi içerdiğinden özellikle lekelerin üzerine uygulandığında renk açıcı özelliği vardır. Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı tonik, yüz kremi , çay ağacı serisi genel olarak leke açma özelliğine sahip bir seridir.

Ayrıca bu seri sivilce ve akne oluşumuna engellediğinden dolayı sivilce ve akne izleri ile de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tüm seriyi düzenli şekilde kullandığınızda cildinizdeki aydınlığı ve lekelerin renklerinin açıldığını göreceksiniz.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir