Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Güneş lekeleri, çiller, sonradan oluşmuş benler ve daha birçok cilt lekesi sorunu için Farmasi leke karşıtı bir seri ile sizlerle..

Farmasi Leke Karşıtı Ürünler

Öncelikle lekelerin nasıl oluştuğundan kısaca söz edelim; Sonradan oluşan lekelerin en büyük sebebi güneş koruması kullanmadan güneş ışınlarına maruz kalınmasıdır. Cilt yüzeyinde herhangi bir koruyucu krem veya bir tabaka bulunmadığından güneş ışınları ciltte çok kolay lekelenmeye sebep olabilir. Diğer bir lekelenme sorunun sebebi ise sivilcelerin doğru tedavi edilmeyişinden kaynaklanıyor olabilir. Aktif sivilceleri sıkmak, oynamak sivilcelerin iltihap kapması izlerinin iyileşmesini geciktirir ve hatta bazen sivilce izleri kalıcı olabilir. Bunlar dışında yaşlanma sonucu kahverengi lekeler de ortaya çıkabilir. Aynı şekilde doğum lekeleri ve doğuştan gelen lekeler de cilt lekeleri olarak adlandırılır.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Sabun

Sabah ve akşam olmak üzere Günde 2 defa cilt aydınlatıcı sabun ile yıkanır, ardından mutlaka nemlendirici kullanılması tavsiye edilir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aydınlatıcı Yüz Kremi

Özellikle gece yatmadan önce cilde masaj yaparak cilde yedirildiğinde oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda lekelerin rengini açarak görünümlerini hafifletir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yüz Kremi

Tüm vücut ve yüz için kullanımı uygundur. Düzenli kullanımda cilt lekelerinin rengini açar. Cildi nemlendirir ve sağlıklı bir ışıltı sağlar.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Güneş Kremi

50 spf yani güneş koruması içeren güneş kremini dışarıya çıkmadan güneşe cildinizi maruz bırakmadan en az 30 dakika önce uygulamanız önerilir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı SOS Serum

Çay ağacının leke açma özelliğini mutlaka duymuşsunuzdur. SOS serum içerisinde yoğun miktarda çay ağacı ekstresi içerdiğinden özellikle lekelerin üzerine uygulandığında renk açıcı özelliği vardır. Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı tonik, yüz kremi , çay ağacı serisi genel olarak leke açma özelliğine sahip bir seridir.

Ayrıca bu seri sivilce ve akne oluşumuna engellediğinden dolayı sivilce ve akne izleri ile de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tüm seriyi düzenli şekilde kullandığınızda cildinizdeki aydınlığı ve lekelerin renklerinin açıldığını göreceksiniz.

Farmasi White Correct Koyu Leke Giderici

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Koyu Leke Giderici gelişmiş formülü sayesinde kazandığı hafiflik ile cilt tarafından hızla emilmektedir. Ciltte estetik anlamda insanları rahatsız edebilen koyu lekelerin görünürlüğü düzenli kullanım neticesinde kısa sürelerde ortadan kalkmaktadır. Cilt tonunun aydınlatılması noktasında olumlu etkileri görülen ürün sağlıklı bir cilt için gerekli olan nemi sağlayarak cildin dolgunlaşmasını sağlamaktadır. Ürünün eşsiz özel içeriği firmanın ürün geliştirme birimi tarafından yosun özleri ve kum zambağı ile geliştirilmiştir. Ürün ton farklılıklarını ortadan kaldırdığı gibi gelecekte oluşabilecek ton farklılıklarının, koyu lekelerin önlenmesi noktasında da etkilidir.

White Correct Sabun

Ürün ciltte bulunan renk eşitsizliklerini gidererek daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Oluşan çil, kızarıklık, sivilce izi ya da güneş lekesi gibi zor iyileşen cilt sorunlarının ortadan kaldırılmasında ve görünümlerinin azaltılmasında etkilidir. Cildin herhangi bir bölümünde meydana gelmiş istenmeyen kararmalar da renk tonunun açılması içinde kullanılır ve başarılıdır. Bunu yaparken koyu renge sahip olan renk pigmentleri üzerinde yoğunlaşarak açılmasını sağlar. Düzenli bir şekilde kullanılmasının ardından çok daha geç ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmanızı sağlar. Cildi aydınlatmakla kalmaz aynı zamanda yumuşacık olmasını ve ipeksi bir doku kazanmasını da destekler. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun cildin aydınlık bir görünüm kazanmasında etki gösterirken bir diğer yandan da gözeneklerde biriken kirlerin temizlenmesini sağlar. Ciltte bulunan ölü deri kalıntılarını atarak gözeneklerin küçültülmesinde olumlu bir etki gösterir.

Farmasi White Correct Krem

ürünün düzenli kullanılması sayesinde UV ışınlardan koruma özelliği sayesinde cildin parlak bir görüntü elde edebilmesi oldukça kolay olacaktır. Ürünün yine özellikle düzenli kullanım sonrasında ciltte çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan ton farklılıklarını da ortadan kaldırma etkisi görülmektedir. Bunu cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olması sayesinde başarmaktadır. Sağlıklı bir cilt için nem seviyesinin belirli oranlarda olması gerekliliğini, bunun için gerektiğinde yardımcı ürünler kullanılması gerekliliğini her zaman vurguluyoruz. Ürünün düzenli kullanımı ciltteki nem seviyesini arttırdığı gibi cildin aydınlatılması noktasında da beklentileri karşılamaktadır.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir