Farmasi Sivilce Karşıtı Ürünler

Farmasi Sivilce Karşıtı Ürünler

Farmasi Sivilce Karşıtı Ürünler; Hormonların değişimi, kötü beslenme, ergenlik dönemi, hamilelik dönemi ve stres gibi olumsuz koşullardan etkilenen sivilceye meyilli bir cilt yapınız varsa Farmasi sivilce karşıtı ürünleri deneyebilirsiniz. işte Farmasi’de bulabileceğiniz doğal içerikli sivilce karşıtı ürünler;

Farmasi Sivilce Karşıtı Ürünler

Farmasi sivilce karşıtı serisinin en meşhur olanı Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisidir.

Çay ağacı yağı serisinin içerisinde yüz temizleme jeli, çay ağacı yağı özlü sabun, yüz toniği, yüz kremi SOS serum bulunmaktadır. Bütün ürünleri bir arada kullanarak cildinizin sebum dengesini düzenleyebilir fazla yağlanmayı kontrol altına alabilirsiniz. Oluşmuş sivilcelerin kızarıklığı ve şişliği ne engelleyebilir, sivilce oluşumuna engel olabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi sayesinde cildinizde bakteri üremesini engelleyebilir, bu sayede sivilcelerin tüm yüzünüze yayılmasına engel olabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna SOS  serum acil durumlarda kullanabileceğiniz muhteşem bir bakım ürünü ürünüdür. Aktif sivilcelerin üzerine uyguladığınızda sivilcenin anında acısını, şişliğini, kızarıklığını alarak akneyi sakinleştirir, bakteri üremesini engelleyerek sivilcenin kısa zamanda kurumasını sağlar.

Yağlı Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler

Farmasi’nin yağlı ciltlere özel olarak çıkardığı çay ağacı serisindeki tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli

Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli ile günaşırı yüzünüzü temizleyerek cildinizi fazla yağdan ve kirden arındırabilirsiniz.

Farmasi Çay Ağacı Tonik

Çay Ağacı Tonik Yüzünüzü yıkadıktan sonra gözeneklerinizi derinlemesine temizlemek için pamuğa döktüğünüz bir miktar çay ağacı toniği ile tüm cildinizi silin. Böylece gözenekleriniz gün boyu temiz kalacak.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Kremi

Çay Ağacı Yüz Kremi bakımın son adımı olarak cildinizi nemlendirmek için antibakteriyel özellikle çay ağacı yüz kremi uygulayın.

Farmasi Çay Ağacı Duş Jeli

Çay Ağacı Duş Jeli serinin devamındaki çay ağacı özlü duş jeli ile vücudunuzun diğer bölgelerinde oluşan veya oluşmaya meyilli sivilcelerin sönmesini de sağlayabilirsiniz.

Karma ve Normal Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler

Eğer karmadan normale dönük Ağacı Yağı Sos Serum!

SOS serum sivilceyi çıkmadan önce söndürür, sivilcenin kızarıklığını, şişkinliğini ve acısını alarak sivilcenin küçülmesine yardımcı olur. Sivilcenin çıkacağını anladığınızda anda bir miktar kulak pamuğuna veya normal pamuğa çay ağacı sos serumu damlatarak sivilcenizin üstünde bir iki dakika bekletin, ertesi gün sivilcenin küçüldüğünü ve kızarıklığın azaldığını gözlemleyeceksiniz.

Hassas ve Yağlı Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler

Sivilce sadece karma ve yağlı ciltlerde meydana gelmez. Kuru ve hatta hassas ciltlerde de isilik tarzı sivilceler meydana gelebilir. işte hassas cildiniz için kullanabileceğiniz sivilce karşı ürünler;

Farmasi Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Temizleme Jeli İlk adım olarak temizleme jeli ile cilt üzerinde bulunan kiri ve yağı arındırın.

Farmasi Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Temizleme Tonik temizleme jeli sonrası gözenekleri derinlemesine temizlemek için pamuk yardımıyla tüm cildinizi ve boyun bölgenizi silin.

Farmasi Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi 3. ve son adım olarak cildinizi neme doyurmak için hafif formüllü, yağlı ve karma ciltlere özel olarak üretilen kremi masaj yaparak cildinize uygulayın.

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi

Farmasi aktif karbon serisi de sivilce problemi yaşayanların memnun kalacağı bir seridir.

Cildinizin sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. İçerdiği kömür özleri sayesinde oluşmuş sivilcelerin kızarıklığı ve şişliğini alarak sivilce oluşumunu engeller. Gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur ve siyah nokta oluşumunu da engeller. Aktif karbon serisinin içerisinde tüm cilt bakımınızı yapabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli ilk adım olarak az miktarda jeli elinize alın, ılık su ile köpürtün, parmak uçlarıyla hafifçe masaj yapın ve ılık su ile durulayın.

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum yüzünüzü temizledikten sonra aktif karbon maske öncesi, serum ikinci adım olarak uygulanır. Kuruması için 3 dakika bekletilir.

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ile son adım olarak pamuklu bir bezi ürün ile bir miktar ıslatın. Yüz ve boyun bölgenizi nazikçe temizleyin. Çevresel etkilerden cildi koruyarak aydınlık verir.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir