Farmasi Topuk Dikeni Tedavisi Ürünler

Farmasi Topuk Dikeni Tedavisi Ürünler

Farmasi Topuk Dikeni Tedavisi Ürünler ; Oldukça acılı ve can sıkıcı bir rahatsızlık olan topuk dikeni tedavisi için Farmasi’de aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna tarafından topuk dikeni gibi sorunlara özel olarak formulüze edilmiş Farmasi ürünleri hangileri?

Farmasi Topuk Dikeni Tedavisi Ürünler

Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Kremi

Antiseptik özelliğe sahip olan çay ağacı yağı ile topuk dikeni tedavisi yapabilirsiniz. Çay ağacı kremini sürdükten sonra ayaklarınızı streç film yardımıyla sarın. Bu işlem nemin içeri hapsolmasını ve çay ağacı yağının daha etkili olmasını sağlayacak. Uygulama akşam yapılabilir. Streç film ile sarılmış ayak sabaha kadar bekletilir bu uygulamayı haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

At kestanesinin Ağrı giderici ve dinlendirici etkisinden faydalanmak için bir kap içerisinde ılık su koyunuz. ılık suyun içerisine bir tahta kaşığı kadar at kestanesi masaj jeli koyarak suyu iyice karıştırınız. Yaklaşık 45 dakika ayaklarınızı bu suyun içerisinde bekletiniz, daha sonra ayaklarınızı sudan çıkartıp kurulayın ve dinlendirin.
Not: Topuk dikeni oluşumunu etkileyen faktörleri gözden geçirdikten sonra uzun süre ayakta kalmamaya, ayakkabınızın rahat olmasına, kilo problemlerine de dikkat etmenizi öneriyoruz.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep NoFarmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir