Farmasi Vitiligo Karşıtı Ürünler

Farmasi Vitiligo Karşıtı Ürünler

Farmasi Vitiligo Karşıtı Ürünler; Vitiligo diğer bir adıyla deride beyaz minik lekelerin oluşumu bağışıklık sisteminin zayıflamasından, vücudun dirençsiz dönemlerinde yakalanan hastalıklardan dolayı oluşmaktadır. Bağışıklık sistemi zayıfladığında vücuttaki antikorlar renk pigmentlerine saldırır ve renk pigmentleri işlevini yitiren ciltte minik beyaz lekeler oluştururlar. Güneş ışığına maruz kalan ve bağışıklık sistemi zayıflamış olan kişinin cildinde lekeler daha belirgin olmaya başlar. Bu duruma Vitiligo yani beyaz lekelenme sorunu adı verilir.

Farmasi Vitiligo Karşıtı Ürünler

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Vera Özlü Güneş Kremi

Spf yani güneş koruması cilt lekeleri oluşumunu engellemek açısından en önemli unsurdur. Yaz kış demeden güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumak için mutlaka spf içerikli yani güneş koruyucusu olan ürünler kullanmanız gerekir. Dr Cevdet Tuna aloe vera özlü güneş koruyucu her cilt tipine uygundur. Cildi ekstra yağlandırmadığı için ve sivilce oluşumuna neden olmadığı için tüm cilt tiplerinin kullanımına uygudur.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Kremi

Cildi yumuşatan cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olan ve cilde parlaklık kazandıran Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı kremi aynı zamanda ciltte oluşmuş beyaz lekelenmelerin tedavisi için de kullanılır.

Reishi Mantarı Ekstresi

Vitiligo yani beyaz lekelenme sorunu yazının başında da bahsettiğimiz gibi bağışıklık sisteminin zayıflamasından dolayı ortaya çıkar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için Dr Cevdet Tuna reishi mantarı ekstresi kullanabilirsiniz.

Farmasi Multivitamin Destekleri

Hastalık dönemlerinde vücudunuzun direncinin düştüğü dönemlerde veya iyi beslenemediğiniz dönemlerde Farmasi multivitamin desteğiyle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayabilirsiniz. Böylece b ağışıklık sisteminin güçlü kalmasına da yardımcı olursunuz.

Vitiligo Tedavisi İçin Farmasi Ürünlerinin Kullanımı

  1. Sabah kahvaltısında sonra 1 adet Farmasi multivitamin gıda takviyesi alınabilir.
  2. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere aynısefa yağı kremi tüm vücuda veya lekelenme sorunu olan bölgelere uygulanabilir.
  3. Güneş ışığına maruz kalacağınız günlerde en az yarım saat önceden mutlaka Dr Cevdet Tuna aloe vera özlü güneş koruyucu you kullanınız.
  4. Günde 1 kez tok karnına reishi mantarı ekstresini alarak bağışıklık sistemini de güçlendirebilirsiniz.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Hızlı Kolay Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep NoFarmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açn!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir