Farmasi White Correct Sabun Kullananlar

Farmasi White Correct Sabun Kullananlar

Merhabalar ben Seda U. Farmasi White Correct Sabun cildinize daha pürüzsüz parlak ve beyaz bir görünüm sağlamaktadır. Aynı zaman da tüm cilt tiplerine uyumludur. Cilt rengim bir ton daha açılarak daha temiz bir cilt görünümüne kavuşmamı sağladı. Cildimde ki istenmeyen lekeleri söküp atarak daha pürüzsüz, beyaz ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oldu. Cildim ipeksi bir görünüme kavuşurken aynı zamanda cilt tonumun rengini de dengeledi.

Farmasi White Correct Sabun

Son zamanlara damgasını vuran cilt aydınlatıcı sabunlar neredeyse her eve girmiş durumda. Üstelik bu sabunlar cildin parlak ve pürüzsüz görünmesinde de oldukça etkili. Farmasi markası ürünleri arasında da yerini almış olan ve çok sayıda kullanıcının yakından takip ettiği aydınlatıcı sabunları henüz denemeyenler için tavsiyemizdir vakit kaybetmeyin. Farmasi markasının yeni çıkarmış olduğu Farmasi Dr. Cevdet Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun eğer düzenli bir şekilde kullanılır ve seride yer alan diğer ürünler ile de etkisi arttırılırsa elde edilen sonuçtan memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Cildinizde meydana gelen lekelerin azalmasını, cilt renk tonunuzun daha aydınlık görünmesini ve yumuşacık pürüzsüz bir cildinizin olmasını istiyorsanız Farmasi Dr. Cevdet Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun ile hemen tanışın.

White Correct Sabun Faydaları

  • Ürün ciltte bulunan renk eşitsizliklerini gidererek daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
  • Oluşan çil, kızarıklık, sivilce izi ya da güneş lekesi gibi zor iyileşen cilt sorunlarının ortadan kaldırılmasında ve görünümlerinin azaltılmasında etkilidir.
  • Cildin herhangi bir bölümünde meydana gelmiş istenmeyen kararmalar da renk tonunun açılması içinde kullanılır ve başarılıdır. Bunu yaparken koyu renge sahip olan renk pigmentleri üzerinde yoğunlaşarak açılmasını sağlar.
  • Düzenli bir şekilde kullanılmasının ardından çok daha geç ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmanızı sağlar.
  • Cildi aydınlatmakla kalmaz aynı zamanda yumuşacık olmasını ve ipeksi bir doku kazanmasını da destekler.
  • Farmasi Dr. Cevdet Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun cildin aydınlık bir görünüm kazanmasında etki gösterirken bir diğer yandan da gözeneklerde biriken kirlerin temizlenmesini sağlar.
  • Ciltte bulunan ölü deri kalıntılarını atarak gözeneklerin küçültülmesinde olumlu bir etki gösterir.

White Correct Sabun Nasıl Kullanılır?

Ürün kullanımı son derece kolay olacaktır. Düzenli olarak her gün saba akşam günde iki defa olacak şekilde kullanılması uygun görülür. Eğer kullanılacağı zaman cilt biraz nemli olursa daha fazla etki edecektir. Ürün cilde sürüldükten sonra hafif hareketlerle sanki cilde masaj yapıyormuş gibi uygulama yapılır ve ardından yaklaşık 3 dk kadar ciltte bekletilir. Bekleme süresi sonunda soğuk su ile yıkanarak cilt temizlenir. Göze temas ettirilmesi uygun olacaktır.

White Correct Sabun Fiyatları

Ürün fiyatları her ay yeniden güncellenmektedir. En uygun fiyat için kendi indirim sayfanızı oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. %40 indirimli sahip olabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Farmasiye üye olmaktan çekinmeyin çünkü yapacağınız başvurudan sonra üyelik ve satın alma sürecinde danışmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir