Farmasi Cilt Bakım Ürünleri

Göz Çevresi Kremi, Maske Peeling, Nemlendirici Krem, Gece Kremi, Gündüz Kremi, Serum, Mendil Temizleme Jeli, Temizleme Sütü, Tonik Ürünleri. Farmasi cilt bakım ürünleri online olarak kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi ayrıca 0 (530) 344 31 21 numaradan arayarak veya WhatsApp üzerinden de verebilirsiniz.

 • -45%
  Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği
  0 out of 5

  Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği

  Kuru ve Hassas Ciltler için geliştirilen Aynısefa Yağı Temizleme Toniği, ciltteki kiri, toksin maddeleri ve makyaj kalıntılarını arındırır. İçeriğindeki Aynısefa yağı içeriğiyle cildi nemlendirerek, rahatlatır ve dengeler. Alkol içermez.
  49,00 26,99
 • -49%
  Aynısefa Yağı Vücut Losyonu
  0 out of 5

  Aynısefa Yağı Vücut Losyonu

  Kuru ve gergin ciltler için geliştirilmiş Aynısefa yağı içeren formülü ile gün boyu cildinize ihtiyacı olan nemi verir. Cilt tarafından kolayca emilerek cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Yağlılık hissi bırakmaz.
  37,00 18,99
 • -35%
  Çay Ağacı Temizleme Mendili
  0 out of 5

  Çay Ağacı Temizleme Mendili

  Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili, ciltteki fazla yağı alarak makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, kendine has kokusu eşliğinde cildinizin temiz, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, ideal kullanımı ile cildinizde gün boyu süren mat bir görünüm bırakır.
  37,00 23,99
 • DR. C. TUNA Çay Ağacı Kil Maskesi
  0 out of 5

  DR. C. TUNA Çay Ağacı Kil Maskesi

  Dr.C.Tuna Çay Ağacı Kil Maskesi, içeriğindeki Çay Ağacı Yağı sayesinde cildi derinlemesine temizler ve tazeler. Kil içeriğiyle ciltteki pürüzlerin azalmasına, fazla yağın emilmesine yardımcı olur.
  37,99
 • -47%
  DR. C. TUNA Siyah Maske
  0 out of 5

  DR. C. TUNA Siyah Maske

  İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, cilteki siyah nokta ve kirleri temizleyerek oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur, B3 vitamini ile parlak ve ışıltılı bir cilt yapısı için destek olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  57,00 29,99
 • -31%
  Yüz Beyazlatıcı Krem
  0 out of 5

  Yüz Beyazlatıcı Krem

  Magical Beauty Facial Whitenning Cream ( Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem ) Magical Beauty Lekeli Ciltler ( Beyazlatıcı Krem ) İçin Multivitamin İçeren Farmasi Yüz Beyazlatıcı KremFarmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Buğday yağı ve E vitamini ile cildinizi nemlendirir, C vitamini cildinize parlaklık verir. 75 ml / Ürün Kodu: 1104020
  36,00 24,99
 • -50%
  Yüz Beyazlatıcı Sabun
  0 out of 5

  Yüz Beyazlatıcı Sabun

  Özel bitki karışımı sayesinde lekesiz, pürüzsüz, daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı kolaylaştırır. Hoş kokusu eşliğinde, cildinizde ipeksi bir yumuşaklık yaratır. Cilt tonunun dengelenmesine ve cildin ölü hücrelerden, yağ kalıntılarından, leke ve çillerden arınmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  20,00 9,99